השיאצו היא שיטת יפנית עתיקה המטפלת במכלול גוף נפש, הטיפול אינו מוגבל רק למבוגרים ונמצא שהוא יכול לעזור לילדים בקשיים השונים שבהם הם נתקלים. שיאצו לילדים מערב לחיצה ומתיחה על חלקים שונים בגוף לשימור זרימת האנרגיה,מחזור הדם, הגמישות והיציבה.
הטיפול מערב תרגילי רצון ונשימה, מגע הרפייה ודמיון באמצעים אלה תוכלו לעזור לילדיכם: תרגילי רצון ונשימה הם סדרת תרגילים שאיתם בדרך כלל פותחים את סדרת טיפול שיאצו לילדים במהלך התרגילים הילד עושה יחד עם המטפל סדרת מנחי יוגה תוך כדי נשימה לשיפור היציבה והריכוז, הוא לומד שהוא יכול להשקיט את המחשבות במוח ולהתרכז בפעולה אחת.
בתרגילי הדמיון המודרך שאיתם בדרך כלל מסיימים טיפול שיאצו לילדים , הילד שוכב על מזרן שבחדר מתנגנת מוזיקה מרגיעה הוא מתרכז בנשימה שלו, המדריך מספר לו סיפור דמיוני שמטרתו לטפל במצוקות שהילד חווה ושקשה לא לתקשר החוצה, אם מבושה אם מחשש או מחוסר ידע כיצד לעשות זאת.
שיאצו לילדים עוזר לשפר ריכוז והקשבה לילדים באמצעים טבעיים וללא טיפול תרופתי. להפוך חשש וחוסר מוטיבציה בלימודים, להתמדה ולשאיפה להתפתחות. להפיג מתיחות פציעות ואנרגיית יתר אצל ספורטאים נמרצים ומלאי חיות. להקל באמצעות מגע ישיר, פשוט ומיידי על ילדים המתקשים לתקשר באופן מילולי. השיאצו נמצא מקל על תסמיני CP ,PDD, ADHD 
הילד המקבל שיאצו לומד להכיר ולחוש את גופו, בעולם שבו הילדים רואים יותר טלבזיה ומשחקים יותר במחשב, השיאצו הוא הזדמנות ללמוד ולאמן את גופם.ניתן לעשות טיפול שיאצו לילדים גם עד הבית, מטפל מיומן ומוסמך לעבודה עם ילדים, יגיע עם מזרן טיפולים מיוחד ויעניק טיפול לילדך.